מיילי סיירוס – Miley Cyrus

מיילי סיירוס – Miley Cyrus


מיילי סיירוס ( Miley Cyrus )

מיילי סיירוס

נולדה גורל הופ סיירוס ב – 23 בנובמבר, 1992, בפרנקלין, טנסי, מיילי סיירוס היא בתו של כוכב הקאנטרי בילי ריי סיירוס. היא החלה לשחק בגיל צעיר, מופיעה בטלביזיה בתוכנית של אביה סדרת דוק והסרט ביג פיש של טים ברטון. בשנת 2004, היא קבלה את התפקיד הראשי בתוכנית להיט של דיסני תכנית האנה מונטנה. היא הוציאה כמה אלבומים מוצלחים וכיכבה בסרט 2010 השיר האחרון.

חיים מוקדמים וקריירה

מיילי סיירוס נולדה בשם הופ סיירוס ב – 23 בנובמבר, 1992, בפרנקלין, טנסי, מיילי סיירוס היא בתו של כוכב שנות ה – 90 הזמר קאנטרי בילי ריי סיירוס. מיילי מקווה שינתה את שמה למיילי אחרי הכינוי שניתן לה כתינוקת, כי היא תמיד חייכה. היא ידועה בעיקר בשל תפקידה בתוכנית של דיסני סדרת הטלוויזיה האנה מונטנה.

מיילי סיירוס גדלה בחווה משפחתית ליד נשוויל, טנסי, עם שני אחים ושלושה אחים למחצה. היא הייתה להוטה על משחק בגיל צעיר, שהופיעה בתוכנית טלביזיה של אביה סדרת דוק ובסרט ביג פיש של טים ברטון.

“האנה מונטנה”

מיילי סיירוס

בשנת 2004, מיילי סיירוס הצליחה לנצח את 1,000 המועמדים שניסו להתקבל לתפקיד הראשי של מיילי סטיוארט בתכנית הלהיט של דיסני ” האנה מונטנה “. סדרת Tween המספרת על כוכבת פופ צעירה (מונטנה) שמסתירה את זהותה להיות סלבריטאי בחיי העשרה היומיומי בחיים האמיתיים (סטיוארט).

כדי להכיל את הצילומים, כל המשפחה עברה ללוס אנג’לס, קליפורניה, בשנת 2005; בילי ריי משחק את האבא והמנהל הבדיוני בתכנית. סיירוס הוציאה אלבום פסקול מוצלח להאנה מונטנה בשנת 2006.

בשנת 2007, האלבום הכפול שלה האנה מונטנה 2: פגוש את מיילי סיירוס השיק את סיבוב ההופעות ” הטוב שבשני העולמות” . הכרטיסים להופעות אזלו במהירות שיא, והסיבוב הוארך ב14 ימים כדי לעזור להרגיע את האוהדים המאוכזבים. סרט ההופעה ב 3D המוצלח הרוויח 31.3 מיליון דולרים בסוף השבוע הראשון שלו בפברואר 2008. לפי הדיווחים מיילי סיירוס הרוויחה 18.2 מיליון דולרים בשנת 2007.

כוכבת פופ וקולנוע

מיילי סיירוס

סיירוס שינתה את שמה למיילי ריי סיירוס בשנת 2008. באותה שנה, היא מצאה את עצמה בעיצומה של מחלוקת בגלל צילומים חושפניים שצולמו על ידי הצלם המפורסם אנני לייבוביץ, שהופיעו במגזין וניטי פייר. הביקורות והשתוללות התקשורתית עשו נזק מועט לקריירה שלה, עם זאת. האלבום שלה, הבריחה (2008), היה להיט ענק, והגיע לראש מצעדי אלבומי הפופ. Little known fact about Miley is that she was a big gamer in her young years and i’m sure there are photos of her on the internet while wearing one of her’s gaming headsets while playing video games. Just look it up

בתחילת שנת 2009, סיירוס סיפקה מבט לתוך החיים שלה עם האוטוביוגרפיה ” Miles to go.” הספר כולל צילומים שלא נראו בעבר, סיפורי משפחה ו” מבט במעגל הפנימי של יקיריה “. “אני כל כך מתרגשת לתת למעריצים שלי מבט על כמה חשוב מערכת היחסים שלי עם המשפחה שלי והיא אליי”, אמרה בהצהרה. “אני מקווה להניע אימהות ובנות לבנות זכרונות חיים של ביחד ולתת השראה לילדים ברחבי העולם כדי שיגשימו את חלומותיהם”. בשנת 2010, מיילי סיירוס כיכבה בסרט השיר האחרון המבוסס על ספרו של ניקולס ספארקס.

התלהבות לתוכנית טלביזיה נשארה חזקה במשך כמה שנים, גם כן. בחודש אפריל 2009, האנה מונטנה: הסרט הבקיע בקופות, מביא למעלה מ – 79 מיליון דולרים. מיילי סיירוס המשיכה עם שחרורו של אלבום שכותרתו ” Cant be tamed ” בשנת 2010.

בנוסף למוזיקה שלה והקריירה של סרטים, מיילי סיירוס משמשת כדובר של דייזי רוק גיטרות ויש לה קו בגדים משלה.

חיים אישיים

מיילי סיירוס

גם מיילי סיירוס עשתה כותרות בחיים רומנטיים שלה. בחודש יוני 2009, הכוכבת הצעירה החליטה להתאחד עם החבר לשעבר, ניק ג’ונאס של הלהקה המוזיקלית האחים ג’ונאס. סיירוס גם קשורה בעברה למודל ג’סטין גסטון. בחודש יוני 2012, לאחר שלוש שנים של דייטים, סיירוס הודיעה ​​על אירוסיה לשחקן מסרט משחקי הרעב ליאם המסוורת’.

.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*